Kovo 11-oji mokykloje

Truskavos pagrindinės mokyklos mokiniai Kovo 11-ąją- Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – sutiko dalyvaudami daugelyje veiklų. Be jau aprašyto nacionalinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ (dailės ir technologijų mokytoja R. Miliūnienė) mokiniai dalyvavo skaitmeninio atviruko Kovo 11-ąjai konkurse (informacinių technologijų mokytoja E. Petuškienė), taip pat virtualiame projekte „Signatarų žingsnių iššūkis“, skirtame visai šeimai (istorijos mokytojas D. Drumžlys). Pradinių klasių mokiniai šią datą taip pat paminėjo smagiu renginiu, kuriame netrūko eilių, šokių ir dainų mylimai Lietuvai.

    6-10 klasių moksleiviai dalyvavo Kovo 11-osios viktorinoje Quizziz platformoje. Čia, vadovaujami istorijos mokytojo D. Drumžlio, mokiniai pasitikrino žinias iš Lietuvos istorijos bei kultūros, domėjosi valstybinėmis šventėmis ir pagilino žinias apie mums iškilias datas bei asmenis. Ačiū istorijos mokytojui Dainiui Drumžliui, kuris mokiniams žinias perduoda per įdomias veiklas, skatina patriotiškumą ir meilę gimtajam kraštui. Mūsų mokykla tegyvuoja įsiklausydama į mokinių širdis ir protus, teatneša šios šventės didesnį supratimą apie mūsų tautą ir jos žmones.

    Su Laisvės diena, brangūs kolegos ir mokiniai!

Lietuvių kalbos mokytoja Ligita Zagurskienė