Krepšinio turnyras „Be pykčio“

Vasario 17 dieną Truskavos pagrindinėje mokykloje įvyko krepšinio klubo „Nevėžis“ organizuotas 3×3 krepšinio turnyras „Be pykčio“. Organizatorių teigimu, toks pavadinimas atspindi turnyro tikslą – ugdyti kultūringą ir pagarbų elgesį sporto rungtynėse ir kasdieniame gyvenime.

Turnyras pradėtas sveikinimo žodžiu. Garbingų, kultūringų ir be pykčio varžybų linkėjo krepšinio klubo „Nevėžis“ krepšininkai Aidas Viskontas ir Simonas Kymantas.

Varžybose dalyvavo 4 komandos, kurios sužaidusios tarpusavyje išsiaiškino turnyro „Be pykčio“ nugalėtojus. Jais tapo nei karto nesuklupę 8 klasės mokiniai Tomas Šidlauskis, Vaidas Rašimas ir Dominykas Nemanis. Jie iškovojo teisę dalyvauti finaliniame etape Kėdainių arenoje, kurioje rungsis su kitų rajono mokyklų nugalėtojais.
Turnyro laimėtojams teko garbė sužaisti ir draugiškas rungtynes prieš atvykusius „Nevėžio“ krepšininkus, tačiau čia, nei karto nepralaimėjusi komanda, suklupo pirmąjį kartą.
Turnyro pertraukos metu buvo surengtas metimo iš aikštės vidurio konkursas. Jame galėjo dalyvauti visi norintys, o pirmieji pataikę iš aikštės vidurio – Mindaugas Steberiokas ir Dominykas Nemanis. Jie taip pat susirungs finaliniame etape su kitų rajono mokyklų atstovais.

Viso turnyro metu Aidas Viskontas teisėjavo varžyboms, o Simonas Kymantas bendravo su moksleiviais. Pasibaigus varžyboms, krepšininkai apdovanojo turnyro „Be pykčio“ nugalėtojus, bendravo, fotografavosi su moksleiviais.

Dėkojame turnyro organizatoriams bei KK „Nevėžis“ krepšininkams ir sveikiname nugalėtojus.

no images were found