,,Kvadrato“ varžybos – „Sportas – sveikata, tad sportuokim visada“.

2016-05-11 Vilainių sporto mokyklos salėje įvyko rajoninės  3-4 klasių mokinių ,,Kvadrato“ varžybos.  Varžybų dalyviai – m-d. „Obelėlė“ , „Puriena“ „Vaikystė“ , J. Paukštelio progimnazijos Tiskūnų skyriaus  ir mūsų mokyklos komandos. Varžyboms teisėjavo Kėdainių sporto mokyklos teisėjas B. Šimokaitis.

Puikiai  mūsų mokyklą atstovavo ketvirtokai L. Pupininkas, K. Trumpickaitė. K. Užkuraitytė, trečiokai: S. Rašimas, D. Jegintavičius, D. Irič, M. Dambrauskas, antrokai: K. Adamonis, M. Vasilius, N. Sadauskas, D. Naujalis.   Naudingiausiu komandos žaidėju išrinktas ir medaliu pasipuošė komandos kapitonas  L. Pupininkas. Žaidėjams vadovavo ir gerų patarimų negailėjo mokytoja S. Bolisienė.

Stipriausia šį kartą buvo mokyklos-darželio ,,Obelėlė“ komanda. Į mokyklą parvežta ,,Draugystės“ taurė skatins  siekti dar geresnių rezultatų.

Pradinių klasių mokytoja D. Ivanauskienė

no images were found