Literatūrinė – edukacinė pamoka ,,Šaukšto Šmaukšto stalo akademija”

Balandžio 22 dieną Truskavos mokyklos priešmokyklinukai ir pradinukai smagiai leido laiką literatūrinėje – edukacinėje pamokoje, kuri buvo parengta remiantis rašytojos  Danguolės Kandrotienės knyga ,,Šaukšto Šmaukšto stalo akademija”. Pamokos metu vaikai susipažino su stalo įrankių atsiradimo istorija, mokėsi praktinio stalo įrankių naudojimo taisyklių. Visi dalyvavusieji  gavo dovanų D.Kandrotienės knygą ,,Šaukšto Šmaukšto stalo akademija” ir specialų padėkliuką, kuris padės praktikuotis prie stalo  ir namuose. Mokinukai  įgijo praktinių ir teorinių žinių, kaip tinkamai  elgtis prie stalo, kaip ir kokius įrankius naudoti. Taigi:

Pasaulyje nieko gražesnio nėra
Kai maistas garuoja, puiki draugija!
To laiko, praleisto smagiai, negailėsi,
Jei elgtis prie stalo gražiai sugebėsi!

I kl. mokytoja Lina Barkauskienė

no images were found