Matematikos pamoka, integruojant robotikos elementus

   Balandžio 25 dieną aštuntoje klasėje, kuri dalyvauja projekte „ Matematika – laimėtojų mokslas“, vyko matematikos pamoka, integruojant robotikos elementus, tema „ Stačiakampio ir kvadrato savybės“. Jos tikslas – dirbant porose ir braižant stačiakampio figūrą robotu, geriau įsisavinti stačiakampio savybes, pritaikyti šias savybes kvadratui ir išspręsti 2-3 uždavinius.

   Mokiniai, prisiminę lygiagretainio savybes, susiskirstė poromis, pakartojo pagrindines roboto jungimo taisykles, gavo užduotį, kuo tiksliau robotu apeiti stačiakampį stalą ir ėmėsi darbo. Dirbdami kartu tobulino MM kompetencijas: komunikavimas, pagalbos draugui suteikimas, užduoties atlikimas laiku. Pamokos pabaigoje mokiniai atliko savo ir draugo darbo įsivertinimą; panaudotas nebaigtų sakinių metodas, įsivertino savo veiklą ir padėkojo draugui. Mokiniai džiaugėsi netradicine pamoka.

                                             Matematikos  vyresnioji mokytoja Margarita Žižiūnienė

no images were found