Meilės diena

Vasario 14-oji diena – Meilės diena. Ji laukiama kiekvieno, kuris nori išlieti šiltus jausmus ar tikisi malonaus dėmesio bei šilumos. Mokykloje Meilės dienos laukimo nuotaikos tvyrojo visą savaitę, kol veikė „Meilės paštas“ ir mokiniai turėjo galimybę siųsti laiškus savo išrinktiesiems. Brangūs klasės draugai, mėgstami mokytojai ar kiti mokyklos bendruomenės nariai buvo sveikinami nuoširdžiais žodžiais ir linkėjimais.

Vasario 14-osios rytą mokiniai ir mokytojai rinkosi į mokyklą paisydami aprangos kodo „Raudona“. Šventinę nuotaiką kūrė pertraukų metu netylančios meilės dainos, „Just Dance“. Ypatingąją dieną vainikavo protmūšis ir meilės laiškų išdalijimas. Tikimės, kad visi sulaukė malonaus dėmesio ir šilumos iš aplinkinių!