Mes Vilniuje

Mes, 6-9 klasių mokiniai, lapkričio 17 dieną lankėmės sostinėje. Turėjome tikslą ne tik pamatyti šventėms besiruošiantį Vilnių, bet ir šį tą sužinoti bei papramogauti. Muitinės muziejuje sužinojome visą muitininkų darbo istoriją nuo Lietuvos valstybės susikūrimo iki šių dienų. Žiūrėjome filmą apie Medininkų tragediją, apžiūrėjome  daugybę surinktų draudžiamų daiktų, skirtingas įvairių laikų muitininkų uniformas, kaip naikinama kontrabanda, kur dažniausiai ji slepiama. Labiausiai sužavėjo kinologo paskaita, kurią lydėjo gyvas šunų pėdsekių pasirodymas.

Po to skubėjome Į Planetariumą, kur su kitų mokyklų mokiniais žiūrėjome filmą „ Žvaigždėta naktis“. Čia pasitikrinome savo turimas žinias ir sužinojome daugiau apie planetas, žvaigždynus, kometas, asteroidus. Turėjome galimybę „pajusti“  dangaus sukimąsi.

Išvyką baigėme aktyviomis pramogomis „Sky“ parke. Čia išbandėme visus batutus, laipiojimo sieneles. Paragavome mums siūlomų gėrimų ir užkandžių. Namo grįžome puikiai praleidę laiką.