Mokinių tarybos veikla

Gegužės mėnesio pabaigoje Truskavos pagrindinės mokyklos mokinių tarybos veiklą vainikavo puikus renginys ,,Draugystės naktis gimnazijoje“  su Šėtos gimnazijos  ir Jonavos rajono Bukonių pagrindinės mokyklos mokinių tarybomis. Puiku, kai mokiniai bendrauja, bendradarbiauja, susipažįsta, organizuoja bendras sportines, pažintines veiklas,  kai savivaldos dalijasi savo patirtimi. Šitaip  mokiniai drąsėja, savarankiškėja, atranda save, išreiškia savo „aš“, ugdomos asmeninės, kūrybinės, edukacinės ir socialinės kompetencijos.

Norime padėkoti už puikų renginį, už šilumą, už įdomią programą  Šėtos gimnazijos bendruomenei, MT koordinatorei Gintarei. Tikimės, kad mūsų draugystė tik stiprės ir iki kitų susitikimų!

MT koordinatorė Lina Barkauskienė