Mokomės iš kino

Rugsėjo pabaigoje priešmokyklinukams ir 1-4 klasių mokiniams teko puiki proga Panevėžio kino teatre susipažinti su bene garsiausiu visų laikų šunimi – Lese.

Iš Eric Knight kūrinio nužengusi  Lesė sugrįžo į kino ekranus! 1938-ais metais pirmąsyk aprašyta neįtikėtina Lesės ir mažo berniuko draugystė laikoma viena sėkmingiausių visų laikų istorijų apie gyvūnus. Ją žino mūsų seneliai ir tėvai su ja susipažinome ir mes.

Džiaugiamės galėję išvysti šiuolaikinę Lesės istorijos versiją, kuri paskatino mus susimąstyti ir tapo puikia medžiaga, literatūros, pasaulio pažinimo pamokoms, klasės valandėlių pokalbiams ir padėjo mums suprasti, kokie svarbūs dalykai yra  draugystė, ryžtas, meilė ir ištikimybė.

Pradinio ugdymo mokytoja D. Ivanauskienė