Mokomės su džiaugsmu

STEAM mokymo esmė yra ugdyti kritinį mąstymą atliekant inžinerijos bei technologijų užduotis pasitelkiant matematiką, gamtos mokslus ir meną. Menas yra patirtų įvykių interpretacija, gamtos mokslai eksperimentais grindžiama analitinė veikla. Abu randasi iš stebėjimo ir koja kojon žengia su  technologijomis, inžinerija, matematika ir menu.

  Smagu, pjaustant vaisius sužinoti apie trupmenas ir suprasti, kaip senovės graikai priartėjo prie minties apie atomą. Atliekant bandymus su magnetu išsiaiškinti, kaip veikia  žemės magnetinės jėgos. O piešiant grafito piešinius suprasti, kad jie praleidžia tiek elektros srovės, kad yra pajėgūs uždegti net elektros lemputę.

  STEAM klubo užsiėmimų metu kūrybinės užduotys, eksperimentai atliekami naudojant projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, gamtamokslinės spintos priemones, patinka mokiniams, nes skatina domėtis mokslo pradmenimis, kurie pateikiami patraukliai ir pramogaujant. Tegul mokymasis būna kūrybiškas.

Pradinio ugdymo mokytoja D. Ivanauskienė