Mokslo ir žinių diena

Vėl Rugsėjo taku pasipils mokiniai,
Nuo jų juoko skambės pagiriai, pamariai.
Laukia darbo pradžia – juk Rugsėjo pirma,
Pasiruošus apglėbt laukia vėl mokykla.

Čežantys rugsėjo lapai vėl pašaukė mokinius į mokyklą. Rugsėjo pirmosios šventė prasidėjo bažnyčioje bendra malda ir susikaupimu. Po Šv. Mišių susirinkome Truskavos pagrindinėje mokykloje itin šventiškai nusiteikę. Visa mokyklos bendruomenė, mokinių tėvai ir svečiai susirinko mokyklos kieme. Šventės pradžioje nuskambėjo „Tautiška giesmė“, buvo pakelta vėliava, pagerbti mūsų pirmokai, kuriems ši diena buvo ypatinga. Vėliau žodį tarė mokyklos direktorė Rasa Lemkė. Ji pasveikino visus susirinkusiuosius su Mokslo ir žinių diena, įteikė pirmokams pasus. Direktorė dėkojo garbingiems svečiams, palinkėjo mokiniams gerų mokslo metų, įgyti kuo daugiau žinių, mokytojams – stiprybės, sveikatos, tėveliams – kantrybės, auklėjant savo vaikus. Šventės vedėjai, dešimtos klasės mokiniai, suteikė žodį ir svečiams. Svečiai pasveikino mokyklos bendruomenę, džiaugėsi gražia mokykla ir įteikė dovanų.

Sveiki sugrįžę į mokyklą, mieli mokiniai!

no images were found