Mokslo ir žinių diena

Mokslo ir žinių dieną mūsų mokykla šventė rugsėjo 2 – ąją. Šią šventę organizavo ir pravedė patys vyriausieji mokyklos lankytojai – dešimtokai. Šventinę nuotaiką praskaidrino puikus saulėtas rytas. Prie mokyklos durų pirmieji susirinko patys nekantriausieji, nedrąsiai laikydamiesi mamyčių rankų. Jie buvo paskatinti mažomis dovanėlėmis ir balionais.  Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys Romualdas Gailiūnas palinkėjo visiems gero darnaus darbo. Parapijos klebonas A. Puško palinkėjo tarpusavio susiklausymo bei bendruomeniškumo.

Šventė praėjo netradiciškai – vyko pamokos. Įsimintiniausia buvo kūno kultūros pamoka, kurios metu ir vaikai, ir tėveliai pasportavo ir linksmai buvo pakviesti į klasės valandėlę.