Mokslo ir žinių diena

Nuo pat pirmo rugsėjo –
Tu gyvybė mana,
Mažas kūnas, nušvitęs
Pažinimo aistra.
 
Nedrąsus pirmas žingsnis
Pro atvertas duris -
Ilgesys visas dingo,
Grąžinai man viltis!
 
Mano vasaros ilgos,
O žiedų nėriniai
Neramina, nešildo -
Tylūs, laukia takai.
 
Aš gyventi nemoku,
Kai tarp sienų manų,
Nedainuoji, nešoki
Neskrajoji drugiu...

Džiaugiamės sulaukę rugsėjo 1-osios dienos šventės – ypatingos, neįprastos, tačiau tuo pačiu tokios pat jaukios, kaip daugelis prieš tai buvusių Truskavos pagrindinėje mokykloje. Miela žvelgti į pažįstamus veidus, smalsu minioje išskirti nedrąsius naujokų žvilgsnius… Rugsėjis vėl mus sujungė, subūrė, suartino… Būkime draugais ir klasėse, ir koridoriuose. Vertinkime buvimą kartu, kurio jau buvome išsiilgę. Saugokime, mylėkime vienas kitą ir drauge puoškime mokyklą draugiškumu, supratingumu, pastangomis, darbais! Sveiki sugrįžę!