Mokslo ir žinių šventė

      Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros. Jis pradeda rudenį dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingą, saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį. Rugsėjis žengia naują žingsnį. Dovanoją gražią, prasmingą mokslo ir žinių šventę, metai iš metų pasikartojančią, bet kaskart vis kitokią…

      Po Šventų mišių Truskavos Šventosios Dvasios bažnyčioje mokiniai, jų tėveliai, mokytojai rinkosi mokyklos kieme. Skambant varpeliui, dešimtokai į Mokslo žinių šventę atlydėjo pirmokus, kurie pradės ilgą dešimties metų kelią. Šventės pradžioje nuskambėjo „Tautiška giesmė“, buvo iškelta Lietuvos valstybės vėliava. Sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė, klebonas, Truskavos seniūnas, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys bei Truskavos bendruomenės centro pirmininkė. Šventinę nuotaiką sukurti padėjo mokinių ir mokytojų atlikta daina. Aidint plojimams į klases palydėti pirmokai ir kitų klasių mokiniai susitikti su savo klasės vadovais.

     Sėkmės, ryžto, kantrybės visiems šiais mokslo metais.

                                                                  Dešimtokai ir klasės vadovė Rima Miliūnienė

no images were found