Naujausi įrašai

Solidarumo bėgimas

Spalio 4 dieną mokykla vykdė 5-ajį Solidarumo bėgimą, kuriame dalyvavo gausus būrys mokinių (dvigubai nei pernai metais). Nors ruduo, tačiau oro sąlygos buvo išties puikios, be lietaus. Kūno kultūros mokytoja kartu su dalyviais bėgo aplink kaimelį, o visi mokiniai įveikę trasą  buvo   apdovanoti diplomais. Šaunu, kad šis bėgimas vaikams suteikė  teigiamas emocijas, pakylėjo nuotaiką. Suaukoti pinigėliai atiteks Ukrainos ir Lietuvos vaikams žaidimų aikštelėms įrengti.

Kūno kultūros mokytoja, Ema Butkevičiūtė
  1. Judrumo savaitės renginiai Parašykite komentarą
  2. Paminėta Pasaulinė širdies diena Parašykite komentarą
  3. „Rudens kroso“ varžybos Parašykite komentarą