Pasaulinė žemės diena

Truskavos pagrindinėje mokykloje, kaip ir visame pasaulyje, buvo paminėta kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena.

Buvo demonstruojamas filmas apie plastiko atliekas, jų keliamas problemas, aiškinamasi, kuo jie kenksmingi gyvajai gamtai. Filme parodoma, kokie žmonių veiksmai gali sumažinti aplinkai daromą žalą.

Ikimokyklinės grupės mokiniai deklamavo eiles apie pavasarį, gamtą bei pagamino inkilėlį, kurį įkėlė į prie mokyklos augantį medį.

Renginio metu kiekviena klasė pristatė savo pačių, tėvelių bei senelių iš natūralių medžiagų pasiūtus ir įvairiais būdais dekoruotus pirkinių krepšelius. Pristatydami siuvinius, paragino nesinaudoti plastikiniais pirkinių maišeliais. Pasiūti krepšeliai bus pardavinėjami Šeimų dienos renginio metu, o visos surinktos lėšos pervestos į Kauno gyvūnų globos namų sąskaitą.

Prie mokyklos iškelta Žemės dienos vėliava.

no images were found