Pasiekimai tarptautiniame konkurse „Bebras“

Šiais metais jau 17-tąjį kartą organizuotas tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“ sutraukė įspūdingą skaičių dalyvių – 32 130 mokinių iš 379 mokyklų. Didžiuojamės, jog mūsų mokykla taip pat turėjo atstovą šiame populiariame konkurse. 7 klasės mokinys Kevinas Adamonis labai noriai ir ryžtingai, nepaisant gana sudėtingų pasiruošimui nuotolinio mokymosi sąlygų, apsisprendė priimti konkurso iššūkius „Bebro“ užduočių lauke.

Kevino konkursas visiškai neišgąsdino, o ir iškovota vieta garbinga –14 savivaldybėje iš 710 dalyvių (8 mokyklos) ir 551 vieta šalyje iš jau paminėto skaičiaus – 32 130 dalyvių. Tad užnugaryje palikta daugiau nei trisdešimt tūkstančių varžovų! Džiaugiamės tavo pasiekimais, Kevinai, ir tikimės, jog kitais metais ryšiesi įgytą patirtį konkurse tęsti bei turėsi ambicijų dar labiau pagerinti asmeninius ir mokyklos rezultatus!  

Informacinių technologijų mokytoja Edita Petuškienė