Paskutinio skambučio šventė

Ar pajutot, kad laikas
nustraksėjo tarsi vaikas –
nuo skambučio lig skambučio   
bėgo pamokų minutėm .
Tarp uždavinių ir rašinėlių
augo jūsų jaunos mintys,
kai skubėdavot su vėju 
Kuo greičiau į erdvę kilti .

Vaikystės sapnas jau baigės … Seniai baigės …
Išskleidėte  jaunystės sparnus …
Laikas skristi …
Laikas …

Birželio 3 dieną mūsų mokyklos dešimtokams nuskambėjo paskutinis skambutis, skelbdamas 10 metų trukusių darbų pabaigą. Rimti ir susikaupę jie atsisveikino su mokykla ir išskleidė sparnus skrydžiui į naują gyvenimo etapą.

Renginio metu girdėjome daug gražių palinkėjimų. Šiltus žodžius tarė mokyklos direktorė Rasa Lemkė, dešimtokų pirmosios mokytojos prisiminė jų pirmuosius žingsnius mokykloje. Mokyklos dainininkai dovanojo savo dainas, o mokytojai, tėveliai, 9 klasės mokiniai atsisveikindami linkėjo „Gero vėjo“.

Dešimtokai žodžiais ir gėlėmis dėkojo klasės vadovei ir mokytojams už žinias, rūpestį bei pagalbą.