Paskutinio skambučio šventė

  Greitai bėga laikas užmarštyje palikdamas metus. Vienus…Kitus…Jis nusineša auksaspalvius rudenius, spindinčias žiemas, kvepiančius pavasarius, nerūpestingas vasaras. Nespėjai apsidairyti, o jau paskutinis skambutis.

    Birželio 15 d. keturiolika dešimtokų užvertė dar vieną savo gyvenimo knygos puslapį. Jiems suskambėjo paskutinis skambutis, paskelbdamas nueito kelio šioje mokykloje pabaigą ir naujo pradžią, priversdamas susimąstyti apie tai, kas nuveikta, išmokta, patirta…

   Šventė prasidėjo skambant varpeliui ir atvedant dešimtokus pirmokams. Mokiniams sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė, pirmoji mokytoja, mokinių tarybos atstovai, auklėtoja ir niekada jų nepamirštanti buvusi auklėtoja. Devintokai dešimtokus sveikino daina, gėlėmis, atminimo varpeliais bei apie juos pačiu sukurtu filmu. Patys dešimtokai dėkojo mokytojams, tėvams, aptarnaujančiam personalui, perskaitė testamentą. Renginio pabaigoje skambėjo bendra dešimtokų daina.

  Dešimtokai, tegul Jūsų gyvenime užtenka laiko tėvams, draugams, iššūkiams, atradimams, naujovėms, atsakomybei, drąsai, juokui, prisiminimams…ir dar daug kam. Tegul užtenka laiko rinktis savo kelią.

                                         Devintokai ir jų klasės vadovė Rima Miliūnienė

no images were found