Paskutinio skambučio šventė

Dzin dzin dzin skambučio aidas
Baigia baigia nuskambėt.
Sudiev klasei, tartum sesei
Jau gana čia man sėdėt.

Paskutinis skambutis… Kasmet jis kartojasi. Ateina, bet vis kitiems. Būna vienintelis, į nieką nepanašus.

Birželio 5 d. paskutinis skambutis sukvietė į salę penkiolika mūsų mokyklos dešimtokų, jų tėvelius, svečius ir mokytojus. Tą dieną dešimtokai buvo didžiausi mokyklos svečiai, jiems skambėjo muzika, skirti gražiausi sveikinimai ir linkėjimai, įteiktos gėlės. Devintokai padovanojo prisiminimui po skambutį su šios mokyklos atributika. Daug gražių ir prasmingų žodžių nuskambėjo iš mokyklos direktorės, klasės auklėtojos, pirmųjų mokytojų, tėvelių lūpų. Šventę paįvairino mokinių šokiai, dainos.

Dešimtokai į šventę atvyko šurmuliuodami kartu su klasės auklėtoja, balionais papuoštais automobiliais, o po renginyje nuskambėjusių palinkėjimų truputį pritilo, susimąstė. Belieka jiems palinkėti gero skrydžio…

Paskutinio skambučio šventės akimirkos