Pažintinė – edukacinė ekskursija

Spalio 15 d. 7-10 klasių mokiniai išvykome į pažintinę – edukacinę ekskursiją. Pirmasis sustojimas buvo  Raudondvario dvare. Ne tik apžiūrėjome  dvaro pastatus, bet ir susitikome su grafiene Rozalija, kuri mums  pasakojo apie grafus Tiškevičius. Tai, ką sužinojome, pritaikėme dalyvaudami orientaciniame žaidime, edukacijoje „Tiškevičių aukso skrynios beieškant…“. Vėliau kopėme į Seredžiaus ir Veliuonos piliakalnius, apžvalgos aikštelėse grožėjomės puikiais gamtovaizdžiais. Dar aplankėme Raudonės pilį, vaikščiojome po parką. Kelionės metu mokiniai „pasimatavo“ gido profesiją, pasakojo apie pasirinktą dvarą, pilį ar piliakalnį. Kai kurie fotografavo aplankytas vietas, gamtovaizdžius, aprašė kelionę.

Fausta Petuškaitė