Pažintinis žygis Europos sporto ir Pasaulinei turizmo dienai paminėti

Mokiniai naujus mokslo metus tęsia judėdami aktyviai. Prabėgus judumo savaitei, rugsėjo 26 dieną istorijos mokytojas D. Drumžlys ir fizinio ugdymo mokytoja E. Baltrušaitienė organizavo pažintinį žygį Europos sporto ir Pasaulinei turizmo dienai paminėti. Žygyje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė: administracija, mokytojai, 0-10 kl. mokiniai, buvo kviečiami jų tėvai. Kelionės tikslas – aktyviai žygiuojant pažinti Lietuvos kraštovaizdį keliaujant maršrutu Pavermenys – Šukionių piliakalnis – Užvermenė – Pavermenys. Visi keliavome linksmai bendraudami įvairiomis kelio dangomis nuo asfalto iki laukų ar miško takelių. Pasiekę Šukionių piliakalnį D.Drumžlys pasakojo, kaip susiformavo šis piliakalnis, kaip atrastas ir kuo jis mums svarbus. Apžiūrėję archeologinį paminklą, pailsėję keliavome toliau. Grįždami namo per Užvermenę žygeiviai įveikinėjo paskutinius kilometrus, kurių iš viso buvo 10 km!

Smagu, kad nors ir rudenėjant ir toliau esame aktyvūs!

Atsisiųkite Žygio video ir peržiūrėkite jo akimirkas!

Fizinio ugdymo mokytoja Ema Baltrušaitienė