Pirma vieta projekto „Matematika – laimėtojų mokslas“ tarpmokyklinėse robotų Sumo varžybose

Gegužės 23 d. jungtinė 7-8 kl. mokinių komanda „Inžinieriai“ vyko į Šėtą atstovauti mokyklą robotų Sumo varžybose. Akvilei Bankauskaitei, Gretai Siubytei ir Ryčiui Rašimui (8 kl.), vedamiems komandos kapitono Luko Pupininko (7 kl.), teko susirungti su varžovais iš Šėtos gimnazijos bei Bukonių mokyklos-daugiafunkcinio centro. Priešininkai buvo atsakingai pasiruošę susitikimui – komandos dar prieš konkursą išmaniai sukonstravo ir užprogramavo po vieną Sumo robotą. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat skyrė nemažai pastangų ir laiko tiek konstrukciniams roboto kūrimo sprendimams, tiek programos išbandymui. Šių atkaklių pastangų dėka, pasibaigus aštuonioms kovoms su keturiomis priešininkų komandomis, galime džiugiai pranešti, jog mūsų mokyklos Sumo robotas nepatyrė nė vieno pralaimėjimo! Džiaugiamės pavykus išplėšti pergalę ir linkime dar ne vieno sėkmingo robotų mūšio tiek sau, tiek savo konkurentams ateityje!