Pirmasis mokyklos laikraščio „Truskavietis“ numeris!

Malonu pranešti, jog šiuos naujus mokslo metus pradedame aktyviai, priimdami sau patiems mestus iššūkius! Vienas iš jų – lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Ligitos Zagurskienės inicijuota vietinio mokyklinio laikraštuko leidyba, vykdoma padedant savo veiklą šiemet pradėsiančio žurnalistikos būrelio narių. Patarimų ir savanoriškos pagalbos, spausdinat leidinuką, sulaukėme ir iš istorijos mokytojo Dainiaus Drumžlio, ir iš anglų kalbos mokytojos Vaivos Kotinskienės bei socialinės darbuotojos Ramunės Steponavičienės (pastarosios tiesiog netyčia atsidūrė darbų įkarštyje ir noriai įsiliejo į techninių spausdinimo bandymų procesą). Nemanėme, kad prireiks tiek mūsų visų laiko ir energijos pirmiesiems puslapiams! Tačiau gal dėl viso iniciatyvių mokinių ir mokytojų „išlieto prakaito“, labai malonu, pristatyti „pirmajį blyną“ – įžanginį „Truskaviečiu“ pavadinto mūsų mokyklos laikraščio numerį. Prašome vertinti atlaidžiai – Jūsų palaikomi, esame pasiryžę mokytis, keistis, tobulėti… Skaitykite ir vertinkite! Laukiame atsiliepimų!

Laikraščio „Truskavietis“ redakcija