PIRMOKŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI!

                      Informuojame, kad nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostata dėl visuotinio priešmokyklinukų ir pirmokų nemokamo maitinimo, pagal kurią nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokiniai, kurie mokosi visose mokyklose, įskaitant nevalstybines mokyklas ir darželius, pagal priešmokyklinio ugdymo programą (toliau – priešmokyklinukai) ar pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje (toliau – pirmokai), įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų. Šią teisę įgyja ir globojami vaikai, todėl dėl nemokamo maitinimo mokiniams gali kreiptis ir vienas iš vaiko globėjų.

                      Kad pirmokui ar priešmokyklinukui būtų skirti nemokami pietūs naujais 2020/2021 mokslo metais, tėvai(globėjai) turi pateikti prašymus socialinės paramos šeimai seniūnijoje (pagal deklaruotą gyvenamąją vietą).

                      Pirmų klasių mokiniams nemokami pietūs bus skiriami nevertinant šeimos pajamų. Į mokyklą atvykti ir pildyti dokumentų NEREIKIA.