Pradinukai prasmingai paminėjo Vasario 16 – ąją

Nepriklausomybės diena svarbi šventė. Kaip ir kasmet,  taip šiemet  mokyklos pradinukai ir priešmokyklinės klasės mokiniai ją paminėti ruošėsi labai nuoširdžiai. Tai laikas, kai vieni kitiems primename, kad pačios svarbiausios istorinės vertybės – tautos laisvė ir nepriklausomybė.  Šią istorinę tiesą pedagogės priminė pirmąją pamoką skirdamos Lietuvai. Pamokose buvo skaitomos Justino Marcinkevičiaus eilės, demonstruota vaizdo medžiaga apie svarbiausius įvykius, susijusius su valstybės nepriklausomybės istorija. Pasipuošėme  pačių pasigamintais ir tautine simbolika papuoštais ženkleliais. Surengėme piešinių parodą ,,Mūsų gimtinė – Lietuva“. Kartu su mokyklos vyresniaisiais mokiniais dalyvavome šventiniame minėjime. Mokyklos direktorė R. Lemkė paskelbė konkurso ,,Tautiškiausia klasė-2016” nugalėtoją. Ja tapo – priešmokyklinio ugdymo klasė. Mokyklos kieme, prie laužo, kartu su visa mokyklos bendruomene traukdami sutartinę ,,Dijūta saulala“, dar kartą pajutome šios šventės prasmingumą.

D. Ivanauskienė                                                                                                                                Pradinių klasių mokytoja

no images were found