PROJEKTAS „LINKSMASIS RUDENĖLIS“

Rugsėjo trečia savaitę sportinėmis varžybomis prasidėjo, priešmokyklinio ugdymo klasės ir pradinių klasių mokinių, projektas „Linksmasis Rudenėlis“ . Vaikai jėgas išbandė moliūgų kėlimo varžybose, greitį estafetėse „kasant“ bulves , vikrumą, kas greičiau iš krepšio pasiims obuolį, rankos stiprumą agurko metimo į tolį varžybose.

Plenere „Rudenėlio spalvos“ priešmokyklinukai spalvotomis kreidelėmis piešė ant asfalto įvairias linksmas daržoves, pirmokai – gamtos vaizdus, antrokai aplikavo raudonskruosčius obuoliukus, ketvirtokai – šermukšnius, trečiokai rudenišką gamtą „tapė“ plastilinu.

„Rudens gėrybių puotoje“ vaikai pasakojo apie vaisius, daržoves, jų naudą žmogui, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, vaišinosi rudens gėrybėmis – įvairių daržovių mišrainėmis, morkų, obuolių pyragu, vaisiais, sultimis, rugine duona.

Šio projekto metu buvo pristatytas kitas projektas – „Medžio pasas“. Visi ėjome į Gaisų botaninį – zoologinį draustinį, kur susipažinome su medžiais. Džiūgavome aptikę ne vieną kelmučių šeimyną, ragavome dar likusių gervuogių. Apie tai ką pamatėme, sužinojome papasakosime konferencijoje „Medžio pasas“ lapkričio 14 d.

Parodoje „Ką daržely užauginom“ buvo įvairių formų bulvių, išsišakojusių morkų, paprikų, kurios priminė gėlytes.

Visi projekto dalyviai buvo apdovanoti saldžiaisiais prizais, o stipriausi moliūgų kilnotojai, toliausiai numetę agurką vaikai – diplomais.

Linksmojo rudenėlio akimirkos.