Projektas „Matematika – laimėtojų mokslas“. Pamoka „Roboto – vėjo malūnėlio konstravimas“.

2019 m sausio 18 d. aštuntos klasės mokiniams vyko fizikos, integruotos su robotika, pamoka. Jos metu mokiniams siekta priminti mechaninės energijos rūšis, jų apskaičiavimo formules bei įtvirtinti žinias, pateikiant įtraukiančią robotų konstravimo bei programavimo užduotį – pastatyti ir bei apibrėžtam laikui paleisti suktis vėjo malūnėlį. Tad pamokos metu aštuntokams netrūko įdomios veiklos: teko pateikti žinomų energijos pavyzdžių, spręsti uždavinius, sukonstravus vėjo malūnėlį, pademonstruoti jo gaminamą energiją, atsakyti į fizikos mokytojos klausimus, nuo ko priklauso didesnę ar mažesnę energiją sukuria vėjo malūnėlis.