Projektas ,,Pradinukų Kalėdos –2015”

Gruodžio mėn. 14 d. mokyklos pradinukai ir priešmokyklinukai pradėjo tradiciniu tapusį projektą ,,Pradinukų Kalėdos – 2015”.

Pirmąją projekto dieną mokytoja Aurita pakvietė visus į žibintų dirbtuves. Nors darbo buvo daug, bet rezultatas nenuvylė. Netrukus mokyklos koridorių nušvietė jaukios žibintų švieselės. Antrają dieną, mokytojos Džiugintos paraginti, visi garsiai sušukom:-Mes norim,kad pasnigtų! ir po keliolikos minučių kruopštaus darbo pradinukų klasių durys pavirto į linksmus, besišypsančius besmegenius. Visus apėmė džiugi Kalėdinė nuotaika, o kita diena žadėjo būti dar įdomesnė. Gruodžio 17 –oji mums buvo ypatingai smagi, Panevėžio teatre ,,Menas” žiūrėjome nuotaikingą spektaklį ,,Kartą pašto dėžutėje”. Po susitikimo su Kalėdų seneliu grožėjomės pasipuošusiu miestu, pramogavome žaidimų kambaryje. Kitą dieną mokytoja Lina paragino visus susikaupti ir kerpant baltą angelą pagalvoti,kokius gerus darbus atlikome per šiuos metus. Netrukus balti angelai papuošė mokyklos erdves. Paskutinę projekto dieną sumanėme parodyti kokie gabūs esame ir surengti Kalėdinį koncertą. Mokytojos Svetlana ir Dalia pakvietė visus pasiklausyti Kalėdinių dainelių. Šokių ir žaidimų išmokė šokių mokytoja Justina. Koncertą puikiai vedė mokytoja Svetlana ir ketvirtokė Kornelija. Po koncerto priešmokyklinės klasės auklėtoja Janina visus susirinkusius pakvietė į ,,Kalėdinių kepinių virtuvėlę”. Į veiklą įsitraukė ir renginyje dalyvavę tėveliai. Netrukus gardžiai pakvipo cinamonu ir vanile. Po pusvalandžio visi vaišinomės gardžiais sausainiai ir prie arbatos aptarėme visos šventinės savaitės įspūdžius.

Dėkojame mokinių tėveliams už pagalbą organizuojant projektą.
Pradinių klasių mokytojų vardu,
mokyt.D. Ivanauskienė

no images were found