Rajoniniame protų mūšyje ,,Mažasis lyderis – 2017” – III vieta!

Kovo 21 dieną penki mūsų mokyklos  pradinukai dalyvavo rajoniniame protų  mūšyje ,,Mažasis lyderis“. Protmūšį organizavo Lietuvos sporto universiteto Kėdainių ,,Aušros“ progimnazija. Mūsų mokyklos komandą sudarė: 2 klasės mokinys Motiejus Misiūnas, 3 klasės mokiniai Fausta Petuškaitė, Ūla Kotinskaitė, Kevinas Adamonis, Jokūbas Druktienis. Konkurse dalyvavo net devynios komandos iš Kėdainių ir Kėdainių rajono. Klausimai buvo iš įvairių sričių:  gamtos, istorijos, etnokultūros, sveikos gyvensenos. Smagu, kad visa mūsų komanda buvo kaip tikra komanda, atsakinga, susikaupusi, ir tai davė rezultatų – laimėta III vieta. Protų mūšiui pasibaigus, prizinių vietų laimėtojai  bei jų  mokytojos  Lina ir Aurita buvo apdovanoti padėkos raštais, gardžiu šakočiu, saldumynais.

                                                 2 klasės mokytoja Lina Barkauskienė

no images were found