Robotikos būrelio nariams

Laikas bėga labai greitai… Rodos, neseniai susitikę Mokslo metų pradžios šventėje, netrukus atsisveikinsime ir išsiskirsime po dviejų semestrų bendradarbiavimo. Tikiuosi, jog atmintyje liks nors kelios šiltos ir malonios akimirkos, praleistos Robotikos būrelyje. Noriu padėkoti savo mokiniams už kantrybę, entuziazmą, atkaklų darbą ir drauge patirtus mažų atradimų džiaugsmus. Ypatingą padėką reiškiu savo projektų skaičiumi visus lenkusiam Airidui. Džiaugiuosi ir dėkoju kitiems smalsuoliams ir kūrėjams: Tajui, Deimantui, Gyčiui, Arūnui, Oskarui, Matui. Ačiū ir tiems, kurie nors kartą ar du, skubėdami pro šalį, užsuko pažiūrėti „su kuo valgoma ta Robotika“ – Jūs taip pat praturtinote ir paįvairinote mūsų laiką būrelyje. Nepaliaukite toliau kurti nuostabaus pasaulio sau ir aplinkiniams, būsimieji išradėjai, inovatoriai, svajotojai… Tikiu Jumis ir linkiu kuo didžiausios sėkmės!

Robotikos būrelio vadovė Edita Petuškienė