Rudens dieną praskaidrino spalvos

Jei rudenį kartais aplanko bloga nuotaika, yra receptas, kaip būti energingam! Taip gimė idėja – lapkričio 13-ąją, surengti integruotą Spalvų dieną.

Šiai dienai ruošėmės iš anksto. Pradinukus ir priešmokyklinukus aplankiusi Spalvų fėja pakvietė pasipuošti pasirinktos spalvos akcentais ir pakeliauti po spalvotą šalį. Keliaudami jie atliko įvairias užduotis: piešė, lipdė iš mokytojos Janinos pagaminto modelino, spalvino, liejo spalvas, dainavo.

Vyresnieji kur kas rimčiau nagrinėjo šią temą ir atliko gausybę kūrybinių ir tiriamųjų darbų. Po dalyvavimo estafetėse, po perskaitytos literatūros kūrinio pastraipos, patirtus jausmus ir emocijas, perteikė spalvomis. Išradingai spalvų tema atsiskleidė fizikos ir matematikos pamokose.

Dienos pabaigoje mokiniai veiklos rezultatus pristatė mokyklos bendruomenei.

Veiklos koordinatorė D. Ivanauskienė