Rugsėjo 1-osios šventė mokykloje

Nuplasnojo vasarėlė žaliasparnė… Vėl sūkuriuojant nukritusiems medžių lapams, grįžtame į klases. Ir šįkart, kaip jau susiklostė tradicija, mokslo metus pradėjome Šv. mišiomis Truskavos Šventosios dvasios bažnyčioje. Po šventų mišių visi skubėjo į mokyklą. Mokslo metų pradžios šventėje, kuri vyko mokyklos sporto salėje, dalyvavo gausus būrys svečių: Kėdainių rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius, Kėdainių savivaldybės tarybos narys Kęstutis Valionis, Truskavos seniūnijos seniūno pavaduotoja Gražina Maršalkienė, Truskavos bendruomenės centro atstovė Leonora Silevičienė. Šventės pradžioje nuskambėjo „Tautiška giesmė“, vėliau žodį tarė mokyklos direktorė Rasa Lemkė. Ji pasveikino visus susirinkusiuosius su Mokslo ir žinių diena, įteikė pirmokams pasus. Šventės šeimininkai 10 klasės mokiniai žodį suteikė ir visiems svečiams. Visi linkėjo sėkmės, susikaupimo ir gražių akimirkų mokykloje.

no images were found

Linkime visiems sėkmingų mokslo metų!