Rugsėjo 14-25 d. mokykloje vyko projektas ,,Eismo gyvatėlė”

Rugsėjo 14 mokykloje prasidėjo pirmieji Europos judriosios savaitės renginiai. Mokyklos pradinukai ir priešmokyklinės klasės mokiniai į mokyklą stengėsi keliauti darniu būdu – ateiti pėsčiomis, atvykti visuomeniniu transportu ar vienu automobiliu susitarus kelių kaimynystėje gyvenančių šeimų vaikams. Mokiniai aktyviai įsijungė į tarptautinį nuotaikingą žaidimą „Eismo gyvatėlė“, kuris tęsėsi dvi savaites . Mokytojos J.Stašauskienes paraginti visą savaitę noriai pėsčiomis įveikdavo dalį kelio iki mokyklos.

Veikloje noriai dalyvavo ir mokinių tėveliai, mielai sutikę pakeisti įprastą keliavimo būdą automobiliu, į darnią kelionę drauge su kitais. Renginio finalinę dieną visi pasidžiaugėme pasiektais rezultatais surengėme piešinių parodą ir atsisveikinome su linksmąja gyvatėle pasižadėję nepamiršti darnių kelionių ir ateityje.

no images were found