Saugaus eismo pamoka

Kovo 13 d. Truskavos pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo saugaus eismo pamokoje. Kėdainių r. PK . VS bendruomenės pareigūnė A. Mickevičienė mokinius supažindino su saugaus eismo taisyklėmis. Užsiėmimo metu mokiniams buvo pateikiami klausimai ir užduotys apie saugų eismą. Aktyviausieji buvo apdovanoti atšvaitais ir knygelėmis. Kėdainių r. PK. RS vyriausiasis patrulis R. Mackevičius mokiniams papasakojo apie policijos pareigūno darbą, pademonstravo policininko amuniciją, kurią pareigūnai dėvi kasdien, darbo metu. Užsiėmimo pabaigoje mokiniai apžiūrėjo policijos  tarnybinį automobilį.

    Dėkojame Kėdainių PK pareigūnams.

                                                                                          Mokyt. A. Kananovičienė