Savaitė “BE PATYČIŲ 2016”

Kovo 14 – 18 dienomis mūsų mokyklos mokiniai prisidėjo prie “Vaikų linijos” organizuojamos akcijos “Savaitė BE PATYČIŲ”, kuri jau tapo tradicinė. Jau 6 metus iš eilės skatina mūsų mokyklos mokinius ir suaugusiuosius užkirsti kelią patyčioms ir kartu siekti, kad visuomenėje būtų daugiau pagarbaus ir draugiško bendravimo.

Visą savaitę mokykloje vyko prevenciniai renginiai, buvo atliekamos užduotys, žiūrėjome filmus draugystės tema, rinkome draugiškiausią mokytoją bei draugiškiausią mokinį(ę). Draugiškiausias mokytojas – kūno kultūros mokytojas Giedrius Šilkaitis, draugiškiausia mokine tapo Sonata Šidlauskytė.  Akciją užbaigėme “ Dainų dainele”. Kiekviena klasė padainavo dainą apie draugystę, meilę. Labai dėkojame tėveliams, kurie savo mintimis, atsiminimais bei pamokymais prisidėjo prie akcijos ir sukūrė stendą “Padėk man užaugti be patyčių”.

„BE PATYČIŲ 2016“ renginių fotogalerija