Savaitė be patyčių 2017

Mūsų mokykla jau septintus metus jungiasi prie „Vaikų linijos“ organizuojamos akcijos „Savaitė be patyčių“. Ji vyko kovo 20-24 dienomis. Klasėms buvo organizuotos filmų peržiūros, pradinių klasių mokiniai savo linkėjimais draugams ir mokytojams papuošė „Linkėjimų medį“, vyresniųjų klasių mokiniai parodė kūrybiškumą, kūrė ketureilius, receptus, vaidinimus, kaip jie kovos su patyčiomis. Mokytojų kolektyvas išrinko draugiškiausią klasę, kuria tapo dešimtokai.

Ačiū visiems už gražų akcijos palaikymą, įdomius darbus, mintis, sutelktumą, pagalbą.
Akcija baigėsi. Norisi tikėti, kad jos idėja bus  gyva visus metus. Patyčios – mūsų visų problema. Tik visi kartu galime įveikti tai, kas, daugumos nuomone, yra neįveikiama problema. Tad netylėkime,  reaguokime, padėkime.

Akcijos renginių akimirkos