Savaitė BE PATYČIŲ – 2018

Kovo 19-23 dienomis mūsų mokykla prisijungė prie jau aštuntą kartą visoje Lietuvoje vykstančios „Vaikų linijos“ iniciatyvos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“.

Šią savaitę mokykloje vyko daug renginių, skatinančios susimąstyti apie patyčių reiškinį bei raginančių ieškoti tinkamų problemos sprendimo būdų. Mokiniai galėjo „blogų minčių“ atsisakyti užrašydami jas ir sudegindami. Mokyklos fojė pražydo „Draugystė medis“ su linkėjimais draugams, mintimis apie draugystę. Taip pat buvo rodomas filmas „Gerumo stebuklas“, renkamas draugiškiausias mokytojas bei draugiškiausias mokinys(ė). Draugiškiausias mokytojas – istorijos mokytojas Dainius Drumžlys, draugiškiausiomis mokinėmis tapo Eglė Balčiūtė ir Kamilė Burkauskaitė.