Savaitė be patyčių

Kovo 24-28 dienomis vyko “Vaikų linijos” organizuojama “Savaitė BE PATYČIŲ”. Joje aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos bendruomenė.

Kiekvieną dieną vyko įvairūs renginiai. Pirmą dieną buvo supažindinti su akcijos tikslais, veikla, paskirstytos užduotys. Antrą dieną 5-10 klasių mokiniai pristate savo sukurtus ekslibrisus. Buvo renkamas gražiausias, kuris įklijuotas į visų klasių kartu sukurtą “Draugystės knygą”. Po to visi žiūrėjo filmą apie elektronines patyčias. Trečią dieną visi norintys mokėsi kovos meno – šokio “Kapueira”. Šokio judesiai skatina ne kovoti, o jausti pagarbą vienas kitam, nesityčioti iš kitų, toleruoti vieni kitus. Ketvirtą dieną choreografijos mokytoja E.Murauskaitė pertraukų metu pakvietė šokti. Šoko nuo mažiausio iki didžiausio.

Akciją “Savaitė BE PATYČIŲ” baigėme “Draugystės knygos”, kurioje išsakėme savo mintis apie draugystę, draugiškumą, bendravimą, dovanojimu bibliotekai.

Savaitės be patyčių akimirkos