Šeimos diena

Truskavos pagrindinėje mokykloje vyko jau tradicine tapusi Šeimos diena. Į ugdymo įstaigą nuo pat ryto rinkosi 1- 10 klasių mokiniai, jų tėveliai, broliai, sesės, giminaičiai ir draugai. Šventė prasidėjo pavasariniu ,,Skaistaturgiu“, kur ugdytiniai kartu su tėveliais ir mamytėmis pardavė ir pirko saldumynus, picas, dešras, papuošalus, kojines, medienos dirbinius, kuriuos kūrė per technologijų pamokas, bei kitas prekes. Antro aukšto fojė vyko per anglų kalbos pamokas pagamintų knygelių ir per technologijas išdrožtų medinukų, kaukių, pagalvėlių, kitokių įvairių dirbinių paroda – pardavimas. Stende buvo galima paskaityti ,,Laiškus mamai“, kuriuos kūrė 5- 10 klasių mokiniai.

Antroje renginio dienos dalyje – koncerte – įžangos žodį tarė mokyklos direktorė Rasa Lemkė, pasveikinusi visas šeimas ir palinkėjusi mokyklos ir šeimos bendruomeniškumo. Jautrius žodžius mamoms tarė ir mokyklos skaitovės, kurios skaitė laiškų mamoms ištraukas, o mergaitės su mamytėmis ir  mokytojos dainavo dainas.

Sportinėse rungtyse vyko smiginio varžybos bei linksmosios estafetės. Vaikai su tėveliais ir giminaičiais dalyvavo smagiose rungtyse, buvo daug palaikymo, gerų emocijų. Varžybos baigėsi virvės traukimu ir krepšinio žaidimu ,,Karavanas“.

Šventės baigimo akcentu tapo direktorės padėkos raštų įteikimas ir kvietimas išsaugoti mokyklos ir šeimos bendradarbiavimą.

Šventės organizatoriai ir visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi tėvelių aktyviu dalyvavimu, gera nuotaika ir buvimu kartu.

Ligita Zagurskienė, Truskavos pagrindinės mokyklos mokytoja

no images were found