ŠEIMOS DIENA

Šeima – tai artimi ir brangūs žmonės, tie, kuriuos mylime, iš ko imame pavyzdį, kam linkime gėrio ir laimės. Šeimoje išmokstame šypsotis, būti atsakingi, rūpestingi ir gerbiantys kitus.Tokie besišypsantys žmonės gegužės 15 d. rinkosi į Truskavos pagrindinę mokyklą, kurioje vyko šventinis renginys „Šeimos diena“. Renginys sukvietė visą mokyklos bendruomenę. Į šventę atvyko mamytės ir tėveliai, broliukai ir sesutės ir kiti artimieji, kurie mokyklos foje galėjo apžiūrėti moksleivių kūrybinių darbų parodą: darbelius iš medžio, įvairius rankdarbius, piešinius, nėrinius, siuvinius. Vėliau pasidžiaugė šventiniu pasirodymu:pradinukų šokiu, nuotaikingomis dainomis bei šeimos narių duetais. Po koncerto visi skubėjo į Skaistaturgį, kuriame mokiniai prekiavo pačių pagamintais skanumynais ir rankdarbiais. Skambant nuotaikingai muzikai vyko prekyba. Vieni pirko kokį skanumymą, kiti dirbinius iš odos, darbelius iš medžio.

Nuskambėjus mokyklos skambučiui visi rinkosi į sporto salę. Puikiai nusiteikusios šeimos rungtyniavo įvairiose estafetėse, kuriose nugalėjo draugystė. Šventės pabaigoje mokyklos direktorė dalyvavusias renginyje šeimas apdovanojo padėkomis.

Šventėje dalyvavusiųjų gausa įrodo, kad šeima vis dar išlieka viena svarbiausių vertybių. Tokia diena mokykloje reikalinga įrodė visų dalyvių švytinčios akys ir gera nuotaika.

Akimirkos iš Šeimos dienos renginio