Šeimų diena mokykloje

    Šeima – svarbiausias uostas kiekvieno žmogaus gyvenime.  Šeimose mes esame tokie, kokie esame – linksmi, pikti, nuoširdūs, išsiblaškę, laimingi…Svarbiausia, kad čia jaustumėmės saugūs, reikalingi ir mylimi. Kad čia  tave išklausytų, paguostų, padėtų, patartų, palaikytų.

   Gegužės 15-oji diena – Tarptautinė šeimos diena, kuri pradėta minėti nuo 1994 metų Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu. Labai simboliška, kad Šeimos diena Lietuvoje švenčiama praėjus Motinos ir artėjant Tėvo dienai.

   Mūsų mokykloje jau tapusi tradicija minėti Šeimos dieną saulėtą gegužės trečiadienį sukvietė mus visus  kartu pasibūti, pabendrauti, pasilinksminti.

   Pirmojo aukšto koridoriuje buvo eksponuojami pradinių klasių mokinių piešiniai šeimos tema. Rytmetį pradėjome nuotaikingu koncertu, kurį vedė aštuntokai Ūla ir Kevinas. Čia netrūko dainų, posmų ir ypač šokių. Pasirodė dauguma mokyklos mokinių – nuo mažiausių iki didžiausių. Ypač aktyvūs buvo pradinukai. Už koncertą dėkojame šokių mokytojai J. Sakalauskienei, muzikos mokytojai D. Karalienei ir pradinių klasių mokytojoms. Koncerto pabaigoje šeimoms susiklausymo ir meilės linkėjo mokyklos direktorė R. Lemkė.

   Po koncerto šventė tęsėsi mokyklos kieme, kur galima buvo pasivaržyti sportinėse rungtyse bei paskanauti keptų dešrelių ir skanios košės.              

Daugiau renginio akimirkų rasite čia.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Ligita Zagurskienė