Šeimų šventė

Jau tradicine tapusi Šeimų šventė į mokyklą sukvietė nemažą būrį tėvų, senelių, brolių ir kitų artimųjų. Lietus truputį pakoregavo šventės programą, bet neišgąsdino nė vieno dalyvio.

Šventė buvo tikrai linksma – mokiniai kartu su šeima dalyvavo  sportinėse rungtyse, ant pievelės valgė labai skanią Truskavos seniūno V. Zakaryzos išvirtą sriubą, keptas dešreles, stebėjo dziudo parodomąją programą. Po to skubėjo į mugę, kur vieni pirko, kiti prekiavo, treti ragavo… Šventė baigėsi mokinių koncertu, skirtu tėveliams. Pradinės pakopos mokiniams įteiktos padėkos už mokyklos vardo garsinimą bei pasiekimus.

Labai dėkojame visiems tėveliams, kurie kartu su vaikais kepė skanius pyragus ir dalyvavo visuose renginiuose. Šiltas bendravimas, dėmesys, įdomios veiklos dar labiau sustiprino mokyklos bendruomenę.