Su auksaspalviu rudeniu į mokyklą atkeliavio šventė

 

Spalio 19-23 d. mokykloje šurmuliavo jau tradiciniu tapęs projektas ,,Rudenėlio spalvos”. Priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo visose projekto veiklose.

Pirmadienį, pirmąją projekto dieną, mokiniai kartu su mokyklos sveikatos priežiūros specialiste K.Bartašiūte, viktorinoje ,,Sveikuolių sveikuoliai” sprendė galvosūkius, dėliojo dėliones, rungėsi, kas daugiau žino apie sveiką mitybą. Užduotis geriausiai sekėsi atlikti antrokams. Netrūko nei prizų, nei gerų emocijų.   Antrąją dieną mokiniai kartu su mokytojomis J. Stašauskiene, L.Barkauskiene, A.Kananovičiene, D. Ivanauskiene ir S.Bolisiene leidosi į gamtą, stebėjo gamtos pokyčius, rinko gamtinę medžiagą, dalyvavo ,,lapų mūšyje”. Visa tai, ką surinkome antradienį, trečiadienį pavirto į puikias rudenines kompozicijas, papuošusias mokyklos erdves. Ketvirtadienį , gamtoje patirtos emocijos ir vaizdai sugulė ant piešimo lapų. Darbelius eksponavome ,,Rudens galerijoje”.

Taip draugiškai veikdami ir sulaukėme penktadienio – pačios linksmiausios projekto dienos.Tą dieną kiekviena klasė parodė savo kūrybingumą padengiant vaišių stalą, pristatė savo ir degustavo kitų paruoštus patiekalus, vaišino svečius, dainavo, šoko, žaidė liaudies žaidimus. Atsisveikinome linksmi, įkaitę nuo įspūdžių, ištarę nuoširdų,,ačiū” mokyklos pradinukų ir priešmokyklinukų tėveliams už pagalbą organizuojant šventę.

Mokyklos pradinių klasių mokytojų vardu,
mokyt. D.Ivanauskienė.

no images were found