Susitikimas su Karaliaus Mindaugo profesiniu mokymo centru

    

    Jau nebedaug laiko liko, kai atsisveikinsim su mokyklos dešimtokais ir išlydėsim juos į tolimesnes gyvenimo stoteles. Kokį kelią rinktis?

Šio klausimo vedami ir nusprendėme susitikti su Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centru. Šis centras turi padalinį ir Palangoje.

    Tai populiariausias mokymo centras Lietuvoje, populiariausias net tarp aukštųjų mokyklų absolventų bei geriausiai paruošiantis darbo rinkai. Profesinis mokymas, kaip teigė atstovė, yra prieinamas kiekvienam. Tai nemokama galimybė pasirinkti profesiją, trumpa mokymosi trukmė, lanksti mokymosi forma. Studijos padalintos į tris grupes: grožio krypties profesijos, sveikatos ir socialinės gerovės kryptis ir verslo kryptis. Susitikimo metu sužinojome, kiek daug profesijų ruošia ši mokykla: kosmetikas, visažistas, grimuotojas, floristas, dekoruotojas, siuvėjas, avalynės gamintojas, sukirpėjas – konstruktorius, odos gaminių gamintojas, masažuotojas, paramedikas, slaugytojo padėjėjas, žirgininkystės darbuotojas, ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjas ir daugybė kitų. Lektorė taip pat apžvelgė ir žmonių, pasirinkusių šias specialybes, sėkmės istorijas.

Dalyvauti tokioje virtualioje klasės valandėlėje buvo įdomu ir naudinga.

        Dešimtokų klasės vadovė Ligita Zagurskienė