Svečių diena Panevėžio rajono Žibartonių pagrindinėje mokykloje

Atvykus į Žibartonių pagrindinę mokyklą,  mus pasitiko viena iš renginio organizatorių mokytoja Valdonė. Buvom suskirstytos į keturias darbo grupes. Aš, Deimantė Lukaševičiūtė, patekau į verslo darbo grupę. Susipažinusi su  mūsų grupės komanda, ėmėmės darbų: turėjome sugalvoti savo verslą, panaudodami žaliavas iš gamtos. Sugalvoję ir aprašę, po to pristatę, išrinkome labiausiai patikusį verslą, o vėliau gaminome  produktus, įrankius iš atsineštų gamtinių  produktų.

Aš, Kesmina Arlauskaitė, buvau  architektūros ir meno grupėje. Pradžioje susipažinome  su komandos nariais,o vėliau balto popieriaus lape turėjome  atvaizduoti pastatą,  kurį planavome pastatyti, naudodamiesi įvairiomis  organinės kilmės  medžiagomis (medžių lapus, žievę, giliukus…)  ,,Architektai“, gamindami pastatus,  naudojo  daug kaštonų, todėl sukurtą miestą pavadino Kaštonėnais.  Renginio pabaigoje  komandos pristatė savo darbus, žaidė žaidimus, klausėsi gražių dainų.

Aš,  Akvilė Rutkūnaitė, pasirinkau „ūkio“ grupę .Mūsų grupei  davė užduotį –  sugalvoti savo ūkio pavadinimą ir ką  jame turėsime, pvz, traktorius, gyvulius, tvartą ir t.t. Mūsų ūkio pavadinimas buvo „Lino agras“. Vėliau reikėjo pastatyti mini ūkį iš medžio likučių. Pabaigę darbą,  pristatėme  jį. .Man patiko mano komanda, nes kai kurie žmonės turėjo gerą humoro jausmą ir buvo labai linksmi.  Aš labai džiaugiuosi, kad nuvažiavau į Žibartonių mokyklą, atstovaudama savo mokyklą.

no images were found