Svečiuose Žibartonių pagrindinėje mokykloje

Kovo 20 d. dalyvavome Žibartonių pagrindinės mokyklos organizuotame renginyje „Sveika žemė“. Šventėje dalyvavo keturios mokyklos.

Atvykę visi svečiai buvo suskirstyti į komandas, kurios, susikūrusios savo pavadinimus, kūrybiškai ir nuotaikingai, kibo į darbus. Remiantis mokyklos gamtosauginėmis knygomis, išsirinko labiausiai patikusias veiklas ir apie jas papasakojo visiems renginio dalyviams. Po draugiškų pavakarių komandos pradėjo praktišką veiklą, kurią skelbė visų mokyklų atstovai. Dalyvavo „Protų mūšyje“, kūrė gyvybės medžius, dainavo nuotaikingas dainas. Iš atvežtų mokyklų lauktuvių buvo sukurtas paveikslas „Draugystės pieva“.

Po visų darbų buvo skelbta draugystės valanda, kurios metu žaidėme įvairius žaidimus, vyko pažintiniai pokalbiai, susipažinome su mokyklos edukacinėmis erdvėmis. Pabaigoje mokyklos direktorė padėkojo visiems renginio dalyviams, įteikė mokyklų atstovams padėkas už bendradarbiavimą ir partnerystę vykdant gamtosauginę mokyklos programą.

no images were found