Sveikatingumo diena

Vasario 25-oji Truskavos pagrindinėje mokykloje buvo nepamokinė diena, skirta sveikai gyvensenai.

Diena prasidėjo mokyklos kieme, kuriame kūno kultūros mokytojas G. Šilkaitis pravedė rytinę mankštą. Po mankštos, mokiniai stebėjo jau įvykusių žygių, sveikos gyvensenos stovyklų nuotraukas, dalinosi įspūdžiais iš jų. Kitas etapas buvo užduotys, kurias klasės turėjo įvykdyti atskirai – kurti klasės emblemas ir šūkius. Pristatę juos, mokiniai skubėjo į mokyklos fojė, kur jų jau laukė žolininkės, atvykusios iš Trakiškio (
Panevėžio rajonas).

Jos jau buvo paruošusios „Laimės“ arbatos, kuria vaišino visus. Žolininkės pasakojo apie vaistinius augalus, kieme degino dagių pūkus, kurių dūmuose buvo galima apsivalyti ar prašyti vieno noro išpildymo.

Dienos pabaigoje, mokiniai su entuziazmu dalyvavo orientacinėse varžybose, kuriose reikėjo ne tik greitai bėgti, bet ir galvą pasukti, kad rastų visas paslėptas užduotis.

Šią dieną atkreipėme dėmesį į organizmo grūdinimą, užkrečiamų ligų prevenciją bei mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą.