Sveikatos projektas „Noriu būti sveikas“

   

         Gruodžio mėnesį baigėsi visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos sveikatos projekto „Noriu būti sveikas vykdymas. Mokykla jame dalyvauja jau ketvirtą kartą.

          Projekto pradžia – atidarymas vyko  gegužės  mėnesį, kartu su vaikais įvairiuose sportiniuose žaidimuose, estafetėse dalyvavo ir tėveliai.

          Rugsėjo mėnesį  buvo organizuotas žygis pėsčiomis į Dvariškių karjerą. Mokiniai sėkmingai įveikė šį etapą. Dvariškių karjere dalyvavo komandiniuose sportiniuose, kūrybiniuose žaidimuose, diskusijose prie laužo. Išmoko saugiai susikurti laužą, pasiskirstyti darbais, bendradarbiauti, tai  ugdė tarpusavio pasitikėjimą, atsakomybę, draugiškumą.

      Gegužės, rugsėjo, lapkričio , gruodžio mėnesiais mokiniai dalyvavo ,,Trinus“ veiklose. Mokėsi bendrauti, išsakyti mintis, dirbti grupėse, įvertinti savo elgesį.  Tai padėjo pagerinti klasių  mikroklimatą, sumažinti patyčias paauglių tarpe, įgyti  pasitikėjimo savimi.

      Lapkričio mėnesį vyko visuotinis tėvų susirinkimas, kuriame paskaitą „Vaikų auklėjimo sunkumai“ skaitė psichologė Aušra Mikelaitienė. Ji pateikė patarimų, kaip bendrauti su vaikais ir atsakė į tėvams rūpimus klausimus.

       Projektą užbaigėme penkiakove „Gyvenk sveikai“. Mokiniai atliko 5 skirtingas užduotis: dalyvavo protmūšyje, sprendė kryžiažodžius, kūrė eilėraščius, vaidino situacijas, kūrė plakatus. Renginio metu aptarta ir įvertinta viso projekto veikla.

    

no images were found