SVEIKESNIO GYVENIMO LINK – 2014

Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos sveikatos projekte mokykla dalyvauja jau antrą kartą. Sveikatos projekto „Sveikesnio gyvenimo link“ atidarymas vyko gegužės 30 d., kuriame dalyvavo 50 mokinių ir 23 tėvai. Renginio metu mokiniai buvo supažindinti su visų metų projekto veikla, vėliau mokyklos sveikatos priežiūros specialistė K. Bartašiūtėkalbėjo apie gamtojesveikatai tykančius pavojus ir kaip nuo jų apsisaugoti. Po pokalbio mokiniai dalyvavo sportinėje veikloje,kurioje ugdė bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Piešė piešinius ant asfalto sveikatos temomis. Renginio pabaigoje visi valgė gardžią košę.

Birželio pirmą savaitę mokiniai kartu su tėvais ir mokytojais dalyvavo kroso bėgime, skirtame Pasaulinei dienai be tabako paminėti. Visi galėjo išbandyti savo jėgas ir fiziškai aktyviai pajudėti. Nugalėtojai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.

Trečią birželio savaitę mūsų mokyklos mokiniai kartu su Krakių Mykalojaus Katkaus gimnazijos mokiniais dalyvavo dviejų dienų sveikatingumo stovykloje Skinderiškio dendrologiniame parke. Stovyklos metu didelis dėmesys buvo skirtas sveikai mitybai, sportinei veiklai, socializacijai. Pirmą dieną stovyklautojai įsikūrė, vėliau susiskirstė į 5 komandas, kurios turėjo sugalvoti savo pavadinimą, taisykles ir šūkį. Mokiniams ypač patiko kurti stovyklos vėliavą, žaisti judriuosius žaidimus,eiti į naktinį žygį,mokytis pasigaminti sveiką maistą. Antros dienos rytas prasidėjo rytine mankšta ir lengvu bėgimu parko takeliais, o pasportavę visi valgė skanią košę. Vėl žaidė judriuosius ir komandinius žaidimus, komandos išbandė savo jėgas virvės traukime ir rankos taiklumą mėtant strėlytes į smiginį. Stovyklos uždarymo metu stovyklautojams buvo įteiktos dovanėlės.Visi džiaugėsi, kad galėjo dalyvauti sveikatingumo stovykloje.